ilan ver - İlan Ekle - firma ekle - Ücretsiz
Ankara Hasta Bakıcı
Hakkımızda
Ankara Hasta Bakıcı
Annelerimiz babalarımız, aile büyüklerimiz... Onların kıymetini önce anne-baba olduğumuzda daha sonra da hastalık ve yaşlılıkta anlayabiliyoruz...Boncuk Hasta Bakım Olarak;Hasta haklarına saygılı, sorumluluklarını bilincinde eğitimli, deneyimli ve uzman kadroyla 24 saat hizmetSürekli hizmet içi eğitimHasta bakım ve tedavisinde (hastanın durumuna göre) bireysel hizmetHasta kayıtlarında gizlilik esasına ve kişilik haklarına saygılı hizmetTıbbi ve ekolojik gelişmelere uygun hizmet anlayışıEtiğe, Deontolojiye Saygı ve DürüstlükYaratıcılık, sürekli gelişme ve yenilikleri takip etmeProfesyonellik ve sorumluluk, Takım çalışması, İşe bağlılıkKalitenin Sürekli Geliştirilmesi, Devamlı eğitim, Mükemmeliyetçi yaklaşımKoruyucu ve Önleyici YaklaşımKarşılıklı Saygı, Güven, Nezaket, Şefkat, Empati, Sosyal SorumlulukHastaneler, Doktorlar ile işbirliği temel ilkelerimizdir.Ayrıca Temizlik ve Reklam Hizmetleride vermekteyiz... Ofisimize bekleriz E-Posta: destek@ankarahastabakim.comADRES : Çankırı Caddesi Yiba Çarşısı 45/445 Altındağ - ANKARA Tel: 03123098611
Mağazanın İlanı Bulunmuyor.
ucretsizilanekle.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.
Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından ucretsizilanekle.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.